LENNART ÅSLING. Komposition. Olja på pannå, signerad.

27281. LENNART ÅSLING. Komposition. Olja på pannå, signerad.

40x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x50 cm.

Antal besök: 3 632