SKRIVBORD med HURTSAR, 2 st, etikettmärkt Muurame, Finland.

272796. SKRIVBORD med HURTSAR, 2 st, etikettmärkt Muurame, Finland.

Björk och vit laminat. Hurtsar med 2 lådor vardera. Hurtsarnas längd 52, bredd 55 höjd 42 cm. Skrivbordets längd 104, bredd 52, höjd 67 cm.

Bruksslitage, stötskador samt en lådfront med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 539