272796. SKRIVBORD med HURTSAR, 2 st, etikettmärkt Muurame, Finland.
Björk och vit laminat. Hurtsar med 2 lådor vardera. Hurtsarnas längd 52, bredd 55 höjd 42 cm. Skrivbordets längd 104, bredd 52, höjd 67 cm.
Bruksslitage, stötskador samt en lådfront med spricka.