BORDSUR, quartz, rokokostil, 1900-tal.

2727621. BORDSUR, quartz, rokokostil, 1900-tal.

Patinerad metall. Höjd ca 36,5 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Repor och märken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 285