HENRI DE TOULOUSE LAUTREC. Sovande kvinna. Litografi, signerad i stenen.

27275. HENRI DE TOULOUSE LAUTREC. Sovande kvinna. Litografi, signerad i stenen.

ca 26x19 cm.

Ej examinerad ut ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 26x19 cm.

Ej examinerad ut ur ram.

Antal besök: 1 842