VAS, glas, Erik Höglund, signerad.

272741. VAS, glas, Erik Höglund, signerad.

Höjd 17, diameter ca 15 cm.

Nagg vid signatur, möjligen från tillverkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17, diameter ca 15 cm.

Antal besök: 1 431