Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
POKAL MED LOCK, "Kent", Kosta, signerad, 1900-tal.
27268. POKAL MED LOCK, "Kent", Kosta, signerad, 1900-tal.
Höjd ca 23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 23 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 312