LJUSSTAKAR, ett par, mässing samt koppar, jugend tidigt 1900-tal.

272681. LJUSSTAKAR, ett par, mässing samt koppar, jugend tidigt 1900-tal.

Höjd ca 22 cm.

Slitage. Obetydliga bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Slitage. Obetydliga bucklor.

Antal besök: 989