MATGRUPP, 6 delar, Carl Malmsten, Bodafors, 1900-tal.

272661. MATGRUPP, 6 delar, Carl Malmsten, Bodafors, 1900-tal.

Bord "Herrgården" stolar 4 st karmstol "Ulfåsa", bordet mått: diameter 115, höjd 75, 2 iläggsskivor á 55 cm.

Karmstol med spricka, iläggsskiva med mindre avslag, slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 201