SKÄNK, "Herrgården" Carl Malmsten, Bodsfors.

272635. SKÄNK, "Herrgården" Carl Malmsten, Bodsfors.

Brännmärkt, längd 150,5, bredd 39, höjd 96 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 146