SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
272589. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Laddstake i metall. Metalldekor. Bakkappa i metall. Piplängd 90 cm, Längd 128 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 859