SÄNGBORD, 2 st, Hans J Wegner för Getama.

272521. SÄNGBORD, 2 st, Hans J Wegner för Getama.

Väggfasta sängbord, teak samt svart glasskiva. Längd 39, bredd 33, höjd 50 cm.

Mindre nagg på glasskiva. Slitage. Två spikhål på ena sängbordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 766