Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
VÄGGPLAKETTER 2 st, porslin, 1900-tal.
27246. VÄGGPLAKETTER 2 st, porslin, 1900-tal.
Höjd ca 28,5 - 29 cm.
Enstaka nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 28,5 - 29 cm.
Enstaka nagg.
Auktionshuset Kolonn
523