LAMPA samt TELEFONHYLLA, 1900-talets mitt.

272444. LAMPA samt TELEFONHYLLA, 1900-talets mitt.

Teak. Plåt. Bredd telefonhylla 35 cm. Diameter lampa ca 30 cm.

Bruksslitage, brännmärke på hylla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 771