OLJA OMBORD AV PETER JOHN GARRARD.

2724275. OLJA OMBORD AV PETER JOHN GARRARD.

OLJA PÅ PANNÅ, skogslandskap, signerad PTG (Peter John Garrard). Synåtgärder: 25cm x 15 cm. Total storlek: 39cm x 29cm.

Allmän slitage med smärre skador på ramen, konstverk i gott skick. Kunde göra med en ren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 488