2724275. OLJA OMBORD AV PETER JOHN GARRARD.
OLJA PÅ PANNÅ, skogslandskap, signerad PTG (Peter John Garrard). Synåtgärder: 25cm x 15 cm. Total storlek: 39cm x 29cm.
Allmän slitage med smärre skador på ramen, konstverk i gott skick. Kunde göra med en ren.