SÄNGGAVEL och BYRÅAR, "Rand", Claesson Koivisto Rune för Asplunds.

272404. SÄNGGAVEL och BYRÅAR, "Rand", Claesson Koivisto Rune för Asplunds.

Gavlns mått. 88 x 300 cm Byråarnas mått; Längd 60 bredd 44, höjd 66 cm. Byråarna brännmärkt Asplund, Stockholm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 128