Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
HILDING HULTBERG. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1986.
272365. HILDING HULTBERG. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1986.
45 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 54 cm.
Göteborgs Auktionsverk
778