KARIN BENGTSON. Interiör, etsning, signerad.

2723641. KARIN BENGTSON. Interiör, etsning, signerad.

11/100, ramstorlek 66 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 201