LJUSKRONA, Gustaviansk stil, Höjd 105 cm, 18/1900-tal.

272360. LJUSKRONA, Gustaviansk stil, Höjd 105 cm, 18/1900-tal.

Förgylld mässingsstomme. Diameter 58 cm
4 ljusarmar.6 ljuspunkter.

Åldersslitage. Ej genomgången.
Prismor med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 ljusarmar.6 ljuspunkter.

Prismor med nagg.

Antal besök: 603