LOUIS LINDHOLM. Landskap, olja på träpannå, signerad och daterad Louis Lindholm 1969.

272351. LOUIS LINDHOLM. Landskap, olja på träpannå, signerad och daterad Louis Lindholm 1969.

32,5 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 21 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 164