FICKUR, Longines, stål, med KLOCKKEDJA, 1900-talets andra hälft.

272303. FICKUR, Longines, stål, med KLOCKKEDJA, 1900-talets andra hälft.

Diameter 4,5 cm.

ej funktionstestad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 4,5 cm.

Antal besök: 804