2722686. BREITLING TABARLY Armbandsur, stå, quartz, datum, 1980-tal.
Safirglas.
Ref nr 80770
Serie nr 15953
Armband original, stål.
Diameter 35 mm.
Verket går vid inskrivningstillfället. Stockholms Auktionsverk garanterar ej funktionen. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.