BREITLING TABARLY Armbandsur, stå, quartz, datum, 1980-tal.

2722686. BREITLING TABARLY Armbandsur, stå, quartz, datum, 1980-tal.

Safirglas.
Ref nr 80770
Serie nr 15953
Armband original, stål.
Diameter 35 mm.

Verket går vid inskrivningstillfället. Stockholms Auktionsverk garanterar ej funktionen. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Safirglas.
Ref nr 80770
Serie nr 15953
Armband original, stål.
Diameter 35 mm.

Antal besök: 1 379