INGER EKDAHL. Olja på duk, signerad.

272257. INGER EKDAHL. Olja på duk, signerad.

Ca. 36,5x15,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 36,5x15,5 cm.

Antal besök: 1 873