BORD med stenskiva, STOLSSTOMME, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

272243. BORD med stenskiva, STOLSSTOMME, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

Bordets mått; längd 53, bredd 53, höjd 56 cm.

Slitage, stenskiva med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stenskiva med nagg.

Antal besök: 366