FICKUR, savonett, Hampden Watch Co, USA, 1800/1900-tal.

272192. FICKUR, savonett, Hampden Watch Co, USA, 1800/1900-tal.

Doublé. Diameter ca 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Doublé. Diameter ca 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 057