SKÅP, allmoge,1700-tal.

SKÅP, allmoge,1700-tal.
272150. SKÅP, allmoge,1700-tal.

Ca. längd 146, bredd 63, höjd 198 cm.

Skador, lagningar. Renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 054