SKÅP, "Rickard", Kirke Nielsen, Danmark. 1960-tal.

272146. SKÅP, "Rickard", Kirke Nielsen, Danmark. 1960-tal.

Teak med benställning av ek. Mönstrande luckor med bakomliggande hyllor. Bredd 103, djup 44, höjd 145 cm.

Slitage, märken, repor. Nyckel finns troligen ej orginal.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 489