POTTA, koppar, 1800-tal.

POTTA, koppar, 1800-tal.
272119. POTTA, koppar, 1800-tal.

Diameter 22, höjd 16 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22, höjd 16 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 877