SOFFA, omkring 1920-tal, svarvade ben, rotting.

2720668. SOFFA, omkring 1920-tal, svarvade ben, rotting.

Sitthöjd ca 48 cm, längd ca 120 cm.

Bruksslitage, renoverad rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 721