SOFFBORD "Chicago" Gunilla Allard, Lammhults 1900-talets andra hälft.

272033. SOFFBORD "Chicago" Gunilla Allard, Lammhults 1900-talets andra hälft.

Benställning i kromat stål på hjul. Två skivor i frostat glas, diameter 90, höjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 250