BORDSLAMPA, "Anna" Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

272030. BORDSLAMPA, "Anna" Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Skärm klädd med läder. Höjd ca 67 cm.

Slitage, märken, Skärm lös. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 876