NILS-GÖRAN BRUNNER. Olja på uppklistrad duk, åkerlandskap, signerad.

271946. NILS-GÖRAN BRUNNER. Olja på uppklistrad duk, åkerlandskap, signerad.

50x45 cm.

Duken har släppt i ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x45 cm.

Duken har släppt i ovankant.

Antal besök: 1 055