SKRIVBYRÅ, 1900-talets första hälft.

271904. SKRIVBYRÅ, 1900-talets första hälft.

Med spegelöverdel.
Björk.
Ca. längd 100, bredd 51, höjd 200 cm.

Bruksslitage. Sidor med sprickor. Fanerskador. List lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med spegelöverdel.
Björk.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 446