MATSALSGRUPP, 8 delar, Gustaviansk stil, 1950/60-tal.

271880. MATSALSGRUPP, 8 delar, Gustaviansk stil, 1950/60-tal.

Axmodell. Löstagbara sitsar.
Bordets diameter 110, höjd 74 cm. 2 iläggsskivor med längd 35 cm, bordets totala längd 180 cm.
Bufféskåp, längd 140, bredd 40, höjd 80 cm.

Åldersslitage. Mindre repor finnes på bord samt skåp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Axmodell. Löstagbara sitsar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 900