LASSE ÅBERG. 2 st, färglitografier, Hundar med golfklubba, signerade och numrerade 245/290 resp. 247/290.

271859. LASSE ÅBERG. 2 st, färglitografier, Hundar med golfklubba, signerade och numrerade 245/290 resp. 247/290.

Bladstorlek ca 51 x 41 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 51 x 41 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 2 513