TENNFÖREMÅL, 17 st, bägare, stop, muggar mm, 1900-tal.

271854. TENNFÖREMÅL, 17 st, bägare, stop, muggar mm, 1900-tal.

Höjd 5-15 cm.

Proveniens: större tennsamling.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5-15 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 754