LOTTA FRIBERG LARSSON. Komposition med ren, färglitografi, signerad och numrerad 54/150.

271831. LOTTA FRIBERG LARSSON. Komposition med ren, färglitografi, signerad och numrerad 54/150.

41 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 32 cm.

Antal besök: 1 717