OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "The isle of the sirens", olja på duk, otydligt signerad John Duncan.

271817. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "The isle of the sirens", olja på duk, otydligt signerad John Duncan.

15 x 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 20 cm.

Antal besök: 902