KARL LJUNGBERG. Gåramålning, Olja på duk, St Olofs Kyrka, Österlen, signerad K. Ljungberg.

271780. KARL LJUNGBERG. Gåramålning, Olja på duk, St Olofs Kyrka, Österlen, signerad K. Ljungberg.

Karl Ljungberg 1863-1937.
Dukyta 17x31 cm.

Fläckar
Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karl Ljungberg 1863-1937.
Dukyta 17x31 cm.

Fläckar
Smutsig.

Antal besök: 984