SKRIVBORD, 1970-/80-tal.

SKRIVBORD, 1970-/80-tal.
2717621. SKRIVBORD, 1970-/80-tal.

Tredelat. Två lösa hurtsar varav en med dörr och bakomliggande lådor samt en med lådor. Längd ca 150 bredd 59, höjd 74 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 929