MATTA, röllakan, 206 x 135 cm, signerad ML.

271750. MATTA, röllakan, 206 x 135 cm, signerad ML.

Med mönster i olika nyanser av grönt.
Numrerad på tejp, 3.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad på tejp, 3.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 129