MATTA, orientalisk, 242 x 129 cm.

271742. MATTA, orientalisk, 242 x 129 cm.

Dekor av, bland annat, blommor.

Skador/hål, kantskador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 480