BERNDT WENNSTRÖM, färglitografi, signerad och numrerad 240/250.

271715. BERNDT WENNSTRÖM, färglitografi, signerad och numrerad 240/250.

ca 39 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 39 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 529