Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
BERNDT WENNSTRÖM, färglitografi, signerad och numrerad 240/250.
271715. BERNDT WENNSTRÖM, färglitografi, signerad och numrerad 240/250.
ca 39 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 39 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 529