JOAN CARDELLACH. Utsikt över Cadaqués.

2717017. JOAN CARDELLACH. Utsikt över Cadaqués.

Akvarell på papper
Signerad
29,5 x 17,5 cm.

Foxing. Det har inte granskats utanför ramen. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
Signerad
29,5 x 17,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 416