KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
2716741. KISTA, 1800-tal.

Ek. Smidesbeslag. Längd ca 89 cm. Bredd ca 52 cm. Höjd ca 70 cm.

Bruks- och åldersslitage. Repor, fläckar och slag. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2716741. KISTA, 1800-tal.

Antal besök: 234