FAT, 4 st, bland annat Rörstrand, Royal Copenhagen, Jani kermik.

271673. FAT, 4 st, bland annat Rörstrand, Royal Copenhagen, Jani kermik.

Längd ca. 15-18 cm.

Bruksslitage. Fat, Jani med krackelyr på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 15-18 cm.

Antal besök: 356