SERVISDELAR och APOTEKSFLASKOR, 2 st, glas.

271659. SERVISDELAR och APOTEKSFLASKOR, 2 st, glas.

Skål, "Lotus", Rörstrand.
Grisfat, Göteborg med mera.

Bruksslitage. Grisfat med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, "Lotus", Rörstrand.
Grisfat, Göteborg med mera.

Antal besök: 438