GUNNAR NORDSTRÖM. Olja på duk, "Ester", signerad och daterad.

271616. GUNNAR NORDSTRÖM. Olja på duk, "Ester", signerad och daterad.

54,5x65,5 cm.

Bucklig duk.

Gunnar Nordström (Född 1921)

Gör en kostnadsfri värdering!

54,5x65,5 cm.

Bucklig duk.

Gunnar Nordström (Född 1921)

Antal besök: 3 244