KONSOLUR, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

271582. KONSOLUR, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

Trä. Beslag i mässing.
Höjd ca. 67 cm.

Pendel finns. Lagningar. Mindre skada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä. Beslag i mässing.
Höjd ca. 67 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 781