SERVERINGSVAGN i bemålat trä, 1900-tal.

271580. SERVERINGSVAGN i bemålat trä, 1900-tal.

Serveringsvagn i brunmålat trä och handtag i stål. Övre bricka är avtagbar och bär små fötter.

Höjd 69 cm, längd 75 cm.

Färgavslag
Torrsprickor
Skador
Övre bricka saknar en fot
Ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm, längd 75 cm.

Färgavslag
Torrsprickor
Skador
Övre bricka saknar en fot
Ranglig.

Antal besök: 866