WALDEMAR SJÖLANDER. Kvinna och barn. Litografi. Signerad Wald Sjölander och daterad 1946. 23/60.

27158. WALDEMAR SJÖLANDER. Kvinna och barn. Litografi. Signerad Wald Sjölander och daterad 1946. 23/60.

55 x 80 cm.

Något gulnad.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 80 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 9 841